Sergen Yalçın: “İnanılır gibi değil”

Süper Lig 27. haftasında sahasında Antalyaspor’a 2-1 mağlup olan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu.

“İnanılır gibi değil”
 “İstatistik konuşmayı sevmiyorum, tabelaya bakıyoruz. 2-1 mağlup olduk, istatistikler ikinci planda kalıyor. İlk yarıda takımı anlamak mümkün değil. Hangi kafada sahaya çıktılar, hangi mentaliteyle oynuyorlar, inanılır gibi değil.”

“Ersin iyi bir kaleci olacak, gollerde hatası yok”
“İkinci yarı daha iyi oynadık. 5-2 bitebilirdi ama olmadı. Antalyaspor’u da tebrik ederim. Bazı şeyleri değiştireceğiz. Ersin ve Rıdvan’dan memnunum. Ersin iyi bir kaleci olacak, gollerde hatası yok. Rıdvan da Beşiktaş’a çok iyi şeyler yapabilir.”

“İstediğimizi yapmayanlar gidecek”
“Diğer oyuncuların konsantrasyon sorunu yaşadı. Top rakipteyken nazik savunma yapıyoruz. Üç aylık sürede 5 oyuncumuz yurt dışındaydı. İstediğimizi yapmayanlar gidecek. Bazı oyuncuları beklentilerimizi karşılayamadı. Gelecek senenin planlarını yapacağız.”

“İyi bir son vuruş yapmak çalışmakla olmaz. Gökhan Gönül bile iki gol atabilirdi. Antalyaspor daha iyi organize oldu. Kafa olarak sahada sıkıntılar yaşadık, gollere odaklanamadık. 1-2 genç Beşiktaş’a kazandırmak istiyoruz, umarım Beşiktaş’a faydaları olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir