Ebru Polat fikrini değiştirdi: Hayranımla evleneceğim!

ABONE OL

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Ebru Polat, maddi durumun hiçbir öneminin olmadığını belirterek “Hayranımla evleniyorum yakında sizinle tanıştıracağım” dedi.

Hemen hemen her anını takipçileriyle paylaşan Ebru Polat, bugün saçlarını boyatmak için gittiği kuaförde evlilik müjdesini verdi.

Özel hayatı hakkında konuşan şarkıcı, “Her güne 1 sevgili koyacağım diye şaka yapmıştım şimdi karantinada çıktık evlenmeye karar verdim. Benim evlilik fobim vardı. Geçecek inşallah. Hak yoluna döndük hepimiz aklımız başımıza geldi” dedi.

“Doğru olanın evlilik olduğununa karar verdim. Ben hayranımla evleneceğim demiştim. Eşimi size yakında göstereceğim. Evet evleneceğim az kaldı.”

Bir hayranının “Yakışıklılığı, parası, misyonu falan çok önemli değil. Önemli olan sana layık mı?” mesajına cevap veren Polat, “Benim için para pul vs. önemli değil. Önemli olan beni seven, sayan, değer veren dürüst bir insan olması” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde de kolundaki saatle gündeme gelen Ebru Polat’ın altın kaplamalı ve pırlanta taşlı Rolex marka saatinin, 36 bin dolar (yaklaşık 245 bin TL) olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir