Son dakika | Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu kırmızı kart gördü: ‘Allah’tan kork hoca’

Fenerbahçe, Trabzonspor maçında büyük bir şok yaşadı. Kaptan Emre Belözoğlu; henüz 25. dakikada oyundan atıldı. Sörloth’un Serdar Aziz’le hava topu mücadelesinden sonra tepki gösteren Emre; uzun süre kenarda itiraz etti.

İlk olarak Cüneyt Çakır’dan sarı kart gören tecrübeli futbolcu, itirazlarını sürdürdü ve ‘Allah’tan kork hoca, Allah’tan kork’ diye bağırdı.
Bir yandan Sörloth’a da tepki gösteren deneyimli yıldız; İngilizce olarak sözler söylemeye başladı. Bunun akabinde Cüneyt Çakır ikinci sarıyı gösterdi ve kırmızı kartla oyun dışı bıraktı.

Kırmızı kart sonrası şoke olan Emre; yedek kulübesindeki arkadaşları ve Tahir Karapınar tarafından sakinleştirildi. Emre Belözoğlu; Kayserispor’la oynanan lig maçında da Ozan Tufan oyundan atılınca Atilla Karaoğlan’a tepki gösterip, sarı kart görmüştü.

Üst üste 2. kırmızı
Pandemi sonrası maçlara dönen Fenerbahçe’de arka arkaya iki maçta kırmızı kartlar geldi. Kayserispor maçında henüz 14. dakikada Ozan Tufan, rakibine faul yapınca atılmıştı.

Trabzonspor karşısında da kupada 25. dakikada kenarda bekleyen Emre Belözoğlu itirazlardan ve tepkilerinden kırmızı kartla cezalandırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir