Merve Boluğur: Bana her yer bedava!

ABONE OL

Oyuncu Merve Boluğur, corona virüs salgınıyla ilgili olarak yaşadığı süreci, “Gerçekten tuhaf bir süreçti, zordu, kolay diyemeyeceğim. Gelecekle ilgili kararlarımla ilgili verimli oldu. Üniversite hazırlıklarım ve hobilerim açısından. Temmuzda inşallah tatile gideceğim” sözleriyle değerlendirdi.

Güzel oyuncu, gelecek yıl üniversite sınavına gireceğini ve onun hazırlıklarına başladığını, ancak geçmişte okul yıllarında pek parlak bir öğrenci olmadığını söyledi.

Boluğur, “Okulda çok başarılı değildim. Aklı başka yerlerde olan bir kızdım. Aslında odaklanınca bazı şeyleri çözebiliyormuşum, onu gördüm” şeklinde konuştu.

“ÇEŞME’YE GİDİYORUZ”

Bodrum’daki pahalı tatillere göndermede bulunan Merve Boluğur, “Biz Bodrum’a değil, annemle Çeşme’ye gidiyoruz. Bana her yer bedava” dedi.

Instagram hesabından yaptığı “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” açıklaması hatırlatılan oyuncu, o sözleri eğlenmek amaçlı sarf ettiğini belirtti.

“NE SÖYLESEM OLAY OLUYOR”

Merve Boluğur, “Ne söylesem olay oluyor. Bahsettiğim şey bu süreçte eğlenmek içindi ama gerçekliği de vardı. Bence bu işlerde güven en önemlisi, o kişinin bana bir şeyler katabilmesi çok önemli, benim de ona katabilmem ve uyumlu olabilmek. Tabii ki kumral seviyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir