Johnny Depp – Amber Heard davasında yeni iddia: Üçlü ilişki yaşıyorlardı

ABONE OL

Rum Diaries adlı filmin setinde karşılaşan ve iş arkadaşlıkları aşka dönüşen Johnny Depp ile Amber Heard, 2015 yılında evlendiler.

Bu aşk için ikiçocuğunun annesi Vanessa Paradis’den ayrılan Depp’in mutluluğu uzun sürmedi. 2017 yılında çift boşanacağını açıkladı. Bu dönemde Heard, kocası Depp’in kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü, mahkemeye bununla ilgili belgeler sundu.

Çok geçmeden usta aktörden karşı atak geldi. Depp, asıl şiddet mağdurunun kendisi olduğunu ileri sürüp bir dava açtı. Eşi Heard ile yaşadığı tartışmayla ilgili ses kayıtlarını da mahkemeye sundu.

Öte yandan Johnny Depp, dava sırasında evli oldukları dönemde eşi Amher Heard’ün kendisini aldattığını da iddia etti. Kendisi film çekimindeyken Elon Musk’ın eşi Heard ile birlikte yaşadığı eve geldiğini ileri sürdü.

Bu iddiaya ilişkin görüntüler basına da yansıdı. Zaten Depp’e boşanma davası açtıktan bir süre sonra Amber Heard ile Elon Musk çok da uzun sürmeyen bir ilişki yaşadı.

Son olarak Depp ve Heard’ün Los Angeles’taki komşuları model Cara Delevingne’in de ilişkide yer aldığını iddia etti. Komşuların iddialarına göre; Delevingne ve Musk, Depp ile Heard’ün evli olduğu 2016 yılında çiftin evine ziyarette bulunuyordu.

Komşuların bu iddialarından yola çıkan Johnny Depp’in avukatları da Amber Heard, Elon Musk ve Cara Delevingne’in bu dönemde üçlü bir yakınlık içinde bulunduğunu ileri sürdü.

Johnny Depp ile Amber Heard’ün evli oldukları dönemde yaşadığı apartmanın görevlisi de Musk, Heard ve Delevingne’i sık sık asansörde birlikte gördüğünü iddia etti.

Heard ile Musk’ın, Los Angeles’taki apartmanın asansöründe çekilen pozları da bir süre önce basına yansımıştı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS / MİLLİYET ARŞİV / DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir