Hiç doğmamış bebeğin ismini koydu!

ABONE OL

Daha dünyaya gözlerini açmadan önce milyonlarca kişinin ilgisini çeken Shiloh Jolie Pitt, geçtiğimiz 27 Mayıs’ta 14 yaşına girdi.

Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh, dünyaya gözlerini Namibya’da açtı. Kime benzediğinden nasıl büyüdüğüne kadar o günden bu yana kelimenin tam anlamıyla mercek altında.

Ünlü çiftin kızının adı da açıklanmadan önce merak konusu olmuştu. Sonra da Pitt ve Jolie’nin, çocuklarına farklı bir isim koymak amacıyla Shiloh’u seçtiklerini düşünmüştü. İşin aslı bu ismin ardında Jolie ile ilgili dramatik bir aile öyküsü gizliymiş.

Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine verdiği bir röportajda bu hüzünlü öyküyü de anlatmıştı. Jolie’nin annesi Marcheline Bertrand ile babası Jon Voight, ilk bebek heyecanlarını ağabeyi ve kendisinin doğumundan daha önce yaşadı.

O zamanlar mutlu bir birliktelikleri olan Bertrand ve ünlü oyuncu Voight bir bebek beklediklerini öğrendiklerinde hemen bir isim aramaya başladılar. Jolie’nin babası Voight, bebek için Shiloh Baptist ismini seçti.

Ancak çiftin bebek heyecanı tamamına ermedi, çünkü Shiloh Baptist adını vermek istedikleri ilk bebekleri dünyaya gözlerini açamadan hayatını yitirdi. Bertrand bu düşüğün ardından 1973 yılında oğlu James Haven’i iki yıl sonra da kızı Angelina’yı dünyaya getirdi.

Angelina Jolie de yıllar sonra kendi kızına hiç doğmamış büyük kardeşi için düşünülen o ismi koydu. Bir zamanlar Brangelina olarak anılan Pitt ve Jolie’nin Shiloh dışında iki biyolojik çocuğu daha var: İkizler Vivienne ve Knox. Bunun yanı sıra Jolie’nin ilk evlatlık çocuğu Maddox, daha sonra da birlikteyken evlat edindikleri Zahara ve Pax Thien de Shiloh’nun kardeşleri.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir