Hasan Kartal’dan Oğulcan Çağlayan açıklaması! Galatasaray…

ABONE OL

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Radyospor’a konuştu

” Galatasaray’dan 3 puan almak bizim için çok önemliydi”

“Koronavirüs sebebiyle lige verilen arada takımımız iyi çalıştı. Bu süreci hocamız ve takımımız çok iyi değerlendirdi. Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada Galatasaray’dan 3 puan almak bizim için çok önemliydi, bu hafta da kazanmamız çok güzel oldu”

Galatasaray maçında Oğulcan Çağlayan’ın yedek başlamasıyla ilgili olarak Kartal; “Oğulcan Çağlayan’ın Galatasaray maçına yedek başlamasının nedeni hocamızın takdiri, Galatasaray iddialarıyla ilgisi yok.

Zaten Oğulcan’ın sözleşmesinde opsiyonumuz var. Oğulcan’ın opsiyonunu kullanabiliriz. Sözleşmedeki opsiyonun detaylarını yöneticilerimiz biliyor. Ünal Hocamız, Oğulcan’ın takımda kalmasını isterse opsiyonu kullanacağız” dedi.

“Pişman değilim”

“Geçtiğimiz sezon Rizespor-Galatasaray maçı sonrasındaki açıklamalarımdan dolayı pişman değilim. Geçen sezon Rizespor-Galatasaray maçını yöneten hakem, hakem değildi, zaten görevi bıraktı da… Dünkü maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu ile ilgili yorumum ise bariz hatalar yaptığını gözlemleyemedim, iyi bir maç çıkardı”

”Maç sonundaki fotoğrafa eleştiriler geldi. İnsan ölümden bile korkmuyor o sevinç anında. Yöneticilerimizin tamamı koronavirüs testinden geçmişlerdi, oyuncu ve teknik heyetteki arkadaşlarımız da testten geçmişti fakat dikkat etmemiz lazımdı. Futbolcu, ve teknik heyet ve personelimizin koronavirüs test ücretleri TFF tarafından karşılanmıyor, Rize İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılıyor.”

“Galatasaray Muriç transferinde yanlış yol izledi”

”Galatasaray’daki yönetici arkadaşlar, Vedat Muriç’in transferi konusunda yanlış bir yol izlediler. O dönem kulübümüzden önce Vedat’la irtibata geçtiler. Bu da etik olmadı. Vedat’ın Fenerbahçe’ye transfer olmasında en önemli etken Fenerbahçe’nin bizimle anlaşmasıydı. Sosyal medya adresim Instagram’a bakıyorum; 1300 civarında Galatasararaylı arkadaş küfür etmiş. Cahil çocuklar, hiçbirisini sallamıyorum, hepsi çocuk dava da açmayacağım.”

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir