Web Programlama & Özel Yazılım Çözümleri

Yapabileceklerimiz, Sizin hayal gücünüzle sınırlı…

Günümüzde işletmeler, rekabetin çetin bir mücadeleye dönüşmesi, müşteri beklentilerinin artarak memnun edilmesinin zorlaşması, ürün ve hizmetlerin pazarlanmasının güç hale gelerek karlılığın azalması gibi durumlar karşısında çeşitli arayışlara yönelmişlerdir.

İşletmelerin bu arayışlar içinde en fazla başvurdukları yöntemlerin başında firma içinde ve dışında iletişimlerini kolaylaştıracak, yönetim kolaylıkları sağlayacak, ürün ve hizmetlerin daha pratik olarak tanıtımlarını ve pazarlanmasını sağlayacak aynı zamanda da kendi sistemlerini entegre olacak yazılımları devreye sokmak oluyor.

Hazır yazılımlar bir çok işletme tarafından denenmiş, başarısı kanıtlanmış olsa bile her zaman işletme bünyesi ile uyuşmayabiliyor. Bu da beraberinde sıkıntılar ve zorlukları getiriyor.

Yazılım ekibimiz, bütün bu sıkıntı ve zorlukları ön görerek işletmelerin kendilerine entegre olabilen, ihtiyaçları ile örtüşen ve işletme içinde tüm birimlerinde kabul edebileceği yazılım çözümleri geliştiriyor.

İşletmelerin ihtiyaçları analiz edilerek oluşturulan proje işletme tarafından kabul gördüğünde yazılımın diğer safhalarına geçilerek kurgulanıyor, oluşturuluyor ve işletme çalışanlarının testine sunuluyor. Testler sırasında pratikliği, kullanım kolaylığı ve kabul edilirliği ölçülen yazılım projesine gerekli revizyonlar yapılarak işletmenin onayında sunuluyor.

İşletme içinde çalışan yazılım projesi ile ilgili destek hizmetleri Online bağlantı, E-posta, Telefon ve Skype gibi araçlar vasıtasıyla Yazılım ekibimiz tarafından kesintisiz veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir