Maltepeye Nasıl Gidilir ?

TREN

Kadıköy istikametinden haydarpaşa veya söğütlü çeşme tren istasyonlarından tren ile maltepeye ortalama 25-30dk içinde maltepe tren istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Adapazarı – İzmit bölgesinden ulaşım çok kolay adapazarı trenine binin maltepe tren istasyonunda inin. En kolay ve hızlı ulaşım şekli.

MİNİBÜS

Kadıköy istikametinden

* Beyaz başlıklı minübüsler ile (kadıköy-kartal) bağdat caddesi üzerinden 40-50dk içinde maltepeye ulaşabilirsiniz

* Mavi başlıklı minübüsler ile (kadıköy-kartal) E5 üzerinden gelip maltepe köprüsünden içeriye girerlerler. 30-40dk içinde maltepeye ulaşabilirsiniz

OTOBÜS İETT

Kadıköy -> Maltepe | 21A, 21MK, 17, 10, 16 hat nolu otobüsler ile maltepeye ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş -> Pendik | E-8 hat nolu otobüsler ile maltepeye ulaşabilirsiniz.

Harem -> Pendik | 16A hat nolu otobüsler ile maltepeye ulaşabilirsiniz.

şişli -> Kartal | 252 hat nolu otobüsler ile maltepeye ulaşabilirsiniz.

OTOBÜS ÖZEL

Taksim -> Kartal çift katlı özel otobüsler
Şişli -> Kartal çift katlı özel otobüsler

DENİZ OTOBÜSÜ & VAPUR

Bakırköy -> Bostancı -> minibüs yoluna yürünerek (max:10dk) Beyaz başlıklı minibüsler ile maltepe merkez’e 20dk içinde ulaşabilirsiniz.

DOLMUŞ

Taksim -> Bostancı ->  minibüs yoluna yürünerek (max:10dk) Beyaz başlıklı minibüsler ile maltepe merkez’e 20dk içinde ulaşabilirsiniz.
Kadıkköy -> Bostancı -> minibüs yoluna yürünerek (max:10dk) Beyaz başlıklı minibüsler ile maltepe merkez’e 20dk içinde ulaşabilirsiniz.


 maltepeye nasıl gidilirküçükyalı evlendirme dairesine nasıl gidilirküçükyalı evlendirme dairesi nasıl gidilirmecidiyeköyden maltepeye nasıl gidilirkoçtaş maltepesöğütlüçeşmeden maltepeye nasıl gidilirmaltepe evlendirme dairesine nasıl gidilire5 ten geçen otobüslere5ten geçen otobüslermetrobüsle kartala nasıl gidilir

Sevebilirsin...